• Posvieťme si na to!

Zero Escape séria | Novinky a recenzie

Ako hrať Zero Escape?

The Nonary Game ( pre PS Vita, PS4)

Prvá hra 999 kedysi vyšla na staré Nintendo DS. Teraz si celú sériu môžete zjednotiť! Nová verzia sa pohrala s grafikou, musela si však aj poradiť s odobratím jednej obrazovky, ktorá bola kľúčová pri riešené konečnej hádanky. Tá mierne stratila na svojej dojemnej atmosfére, ale inak je vraj remake veľmi slušný.

Druhá hra na disku, Virtue’s Last Reward, je už pôvodná hra vydaná na PS Vita. Vy si ju samozrejme môžete zahrať aj na PS4! Druhý diel je, podľa mňa, najlepší so série. Patrí k jednému z mála titulov, ktoré boli na Imaginaria ocenení hodnotením 10, čo je veľký úspech!

 

Čítaj recenzie na: 999Virtue’s Last Reward

Zero Time Dilemma (pre PS Vita, PS4, ND3, PC)

Zero zase plánuje svoju rozhodovaciu hru. No teraz už je jedno, kto ostane verný a kto vás zradí. Smrť si vás môže nájsť kedykoľvek. „Čo by sa stalo, keby…?“ pýta sa Zero. V tejto hre sú pravidlá jednoduché. Šesť ľudí umrie a traja prežijú. „Život je skrátka nefér, nemyslíte?“ Je čas na posledné rozhodnutie.

Tretí diel Zero Escape série sa rozhodol ísť trošku iným smerom. Prináša novinky i odpovede. O čom bola táto strastiplná hra únosov a smrti? Geniálne zakončenie série, ktoré vám ale neodporúčam hrať samostatne. Prvé dva diely môžete pre ešte lepší zážitok pokojne prehodiť. Tu sa vrátite už k známym postavám a faktom. Vyriešite záhadu Zero Escape?

Čítaj recenziu na Zero: Time Dilemma 

 

Alternatíva k The Nonary Game

999 (Nine HoursNine PersonsNine Doors) pre Nintendo DS

Radi hráte hry? Čo tak si zahrať jednu so Zerom? Jej pravidlá sú veľmi jednoduché. Deväť dverí, deväť ľudí, deväť hodín. Má to len jeden háčik. Ihrisko je potápajúca sa loď. Začiatok úžasnej série Zero Escape.  Chceš vedieť, aké to je na palube smrti?

Ak túžite po pôvodnom zážitku, môžete si  999 (Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors) zahrať na Nintende DS. Napriek horšejgrafike a menšej obrazovke, mám z tejto hry skvelý zážitok!

Recenzia na  999 (Nine HoursNine PersonsNine Doors)

Virtue’s Last Reward pre PS4, PS Vita, ND3, PC

Celé sa to začína, keď sa polomŕtvy a s matnými spomienokami prebudíš v malej miestnosti spolu s krásnou slečnou. Na zápästí zbadáš zvláštne hodinky. Otázka prečo a kde si, rýchlo vystrieda − ako prežiť? Tie hodinky v sebe skrývajú jed, no ani v najmenšom nepredstavujú tvoj najväčší problém. Hlas únoscu ťa „pozýva“ do Nonary Game − hry, kde býva veľmi tenká hranica medzi životom a smrťou.

Milujem knihy, milujem adventúry, ale Virtue’s Last Reward mi zmenila život. Je len pár diel, ktoré vám vstúpia do života a skutočne ho ovplyvnia. Toto je jedna z nich.

Čítaj recenziu na Virtue’s Last Reward
Zero Escape séria | Novinky a recenzie
0
Priemerné hodnotenie čitateľov
0 hlasov

Nové recenzie hier

1
2
3
4
5
Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Veronika Šašalová

Milujem dobré príbehy a hľadám ich všade. V knihách, hrách, filmoch, anime, komiksoch aj na internete. Už desať rokov blogujem, som jednou z autoriek Protipólu a knihy L3g3ndy. Písala som pre portál Čítaj.to a momentálne ma nájdete na stránke Imaginaria.sk.

Skúste ma nájsť na:

Stratená v tomto pretechnizovanom svete som nikdy nenašla sociálnu sieť, na ktorej by som vydržala. Nechcete si nájsť čas a napísať mi list?