Súťaže

Daj o sebe vedieť a ja ťa za to odmením! 

Stačí prispieť jediným komentárom do článku/recenzie v danom mesiaci a zaradíš sa do žrebovania o skvelé knižné ceny! Nechaj, nech sa Imaginária stane miesto, kde zdieľaš svoje názory.

Kniha každý mesiac už po jedinom komentári!

Knihy, dokonca celé knižné série z mojej vlastnej poličky. V súčastnosti už pracujem na obnove partnerstva s vydavateľstvami, takže, možno ti skončí v rukách knižná novinka podľa tvojho výberu! Verím, že práve tvoje meno vytiahneme pri losovaní!

Ako získať viac vstupov? Možností je veľa:

1. Každý komentár je jedno meno v osudí. Čím viac článkov prečítaš, tým sa tvoja šanca navýši.
2.Cítite, že tento mesiac je ten pravý a kniha je vaša? Ak vám unikol nejaký zo starších príspevkov, prečo sa nevyjadriť? Rada si prečítam každý názor!
3.Zdieľajte túto súťaž, dajte vedieť o Imaginárií, či sa prihláste na odber. Odkaz len pripojte ku komentáru!

Ako sa dozvieš o výhre?

Stránka si vyžaduje pri komentovaní uviesť mail. Táto kolónka slúži čisto na takéto účely, nemusíš sa báť, že by bol poskytnutý tretím stranám. Výherca bude oznámený v článku vždy prvého v mesiaci. Následne ho kontaktujem mailom, kvôli údajom a dohode na výhre. Ak sa výherca neozve do troch dní, dostane šancu iný šťastlivec.

Veľa šťastia každému z vás! Teším sa na vaše názory!

(Verím, že budete féroví a miesto lacného spôsobu získavania kníh nájdete kopu skvelých ľudí a rád, ktoré by ste inak nezískali! V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte napísať pod článok či na admin@imaginaria.sk )

Napíšte komentár

Emailová adresa nebude nikde zverejnená. Okná označené * je povinné vyplniť.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password