• Posvieťme si na to!

Dievča zo 6E miluje sex a zabíjanie. Skúsiš jedno rande?

Susedia sa už dlho pýtajú, kto je to záhadné dievča zo 6E? Nevychádza z domu ani pri požiarnom poplachu. Zásielky jej doručujú len pred vchod. Spoza dverí občas počuť mužské hlasy a náruživé vzdychy, lenže všetci by boli schopní odprisahať, že dnu nikto nevošiel!

To ešte nikto netuší, že dievča zo 6E sa už tri roky nedotklo žiadneho muža. Byt premenilo na vlastné väzenie. A tie ošúchané dvere? Sú jedinou bariérou medzi vonkajším svetom a jej chorobnou túžbou zabíjať.

Dievča zo 6E je provokatívna, vzrušujúca a veľmi netradičná kniha. Už len samotný obal vás láka dozvedieť sa, kto je tá žena vystupujúca z tieňa?

Čo od tejto knihy čakať? Kriminálku, thriller, sex? Ani ja som nevedela. Čoskoro som zistila, že ak je to hocičo, dostanete to. Dievča zo 6E vždy dáva svojim klientom, po čom zatúžia…

„Nemá potrebu nič naťahovať, zveličovať ani preháňať.“

Autorka si vybrala netradičnú tému kybersexu. Predávanie sexu cez webkameru je dnes už známy fenomén, síce len málo kníh, článkov sa venuje tejto tematike. Román však nie je o opisovaní chúlostivých scén, aj keď aj tie sú neoddeliteľnou časťou príbehu. Nie.

Dievča zo 6E rozpráva napínavý príbeh chorého dievčaťa, ktoré svojou prácou našlo vykúpenie. Deana trpí zvláštnou úchylkou, ktorá ju neustále núti myslieť na smrť. Túži zabíjať, počuť krik, vidieť krv. Nepotrebuje pomoc, aby vedela, že jej myšlienky sú nemorálne, a tak sa sama rozhodla utiahnuť za zavreté dvere, ktoré nikdy nemienila otvoriť.

Popri jej vlastnom probléme odhaľuje život svojich klientov. Normálnych mužov, ktorý zatúžili uniknúť rutine a nepodvádzať, ako aj život samotárov, sukničkárov a úchylákov.  Všetko do chvíle, kým nezačne porušovať vlastné pravidlá…

Ak si hovoríte: „Ďalšia erotická literatúra, nič pre mňa,“ poviem vám toto. Kniha je veľmi príjemná a autentická. Nemá potrebu nič naťahovať, zveličovať ani preháňať. Väčšina sexuálnych scén sa pomaly vytráca a druhá polovica je čisto akčná. Ale nebudeme si klamať, toto nie je čítanie pre slabochov. 

„Čo sa stane, keď dievča zo 6E poruší pravidlá?“

Deana sa mi ako hrdinka veľmi pozdáva. Je to sebavedomá, múdra žena. Neľutuje sa. Žije podľa svojich možností. Nehanbí sa za svoje telo a svojich klientov nijak nesúdi. Vlastne by mohla byť vzorom pre mnohé ženy. 

Nindža reklamy. Skús ich odhaliť!

Prispejte na rozvoj Imaginaria.sk a povoľte reklamy. Snažíme sa vytvoriť príjemné a nenásilné prostredie, ktoré by zároveň mohlo priniesť prostriedky na postupné vylepšovanie a pokrytie nákladov na vedenia stránky. Ďakujeme vám! ?

Tento článok napísal:
Veronika Šašalová

Milujem dobré príbehy a hľadám ich všade. V knihách, hrách, filmoch, anime, komiksoch aj na internete. Už desať rokov blogujem, som jednou z autoriek Protipólu a knihy L3g3ndy. Písala som pre portál Čítaj.to a momentálne ma nájdete na stránke Imaginaria.sk.

Všetky články tohto autora
Napíš komentár

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
Tento článok napísal: Veronika Šašalová

Veronika Šašalová

Milujem dobré príbehy a hľadám ich všade. V knihách, hrách, filmoch, anime, komiksoch aj na internete. Už desať rokov blogujem, som jednou z autoriek Protipólu a knihy L3g3ndy. Písala som pre portál Čítaj.to a momentálne ma nájdete na stránke Imaginaria.sk.

Skúste ma nájsť na:

Stratená v tomto pretechnizovanom svete som nikdy nenašla sociálnu sieť, na ktorej by som vydržala. Nechcete si nájsť čas a napísať mi list?