• Search

Knihy

Ochutnávka mesiaca: Siedmy deň (Jü Chua)

„ Chcel som si to rukou skontrolovať a zistil som, že nos nie je na mieste,kde zvykol byť a brada sa mi tiež zosunula kamsi nižšie – akosi sa mi na tvári poposúvali. V hustej hmle sa naďalej odrážali nejasné obrysy, počul som vzďaľujúce a približujúce sa ľudské hlasy – zneli ako morský príboj.“

Zahryzni sa do recenzie»

Čo je nové vo svete kníh?

Najlepšie novinky

1
2
3

Šálka klasiky 

Moderný pohľad na klasickú literatúru. Nájdi čaro príbehov, ktoré prežili v čase! Interpretácie, zaujímavosti a dôvody, prečo maturita z literatúry nemusí byť peklo. Poseď si s nami pri šálke klasiky!

Daj si svoju šálku klasiky »

Rozhovory s autormi

Vedeli ste, že…?

Prvá audiokniha vlastne vznikla hneď z prvou nahrávkou zvuku? Thomas Alva Edison ako prvú zvukovú nahrávku v histórii nahovoril detskú riekanku Mary Had A Little Lamb. Zaznamenal ju na voskový valec  potiahnutý staniolovou fóliou a 29. novembra 1877 ju predviedol prostredníctvom legendárneho fonografu.

Zvuk stránok – audioknihy

Milujete šušťanie stránok? Čo sa miesto neho započúvať do hlasov postáv? Audioknihy sú skvelá vec, ak nemôžete knihu práve držať v ruke. Dajte pokoj očiam a počúvajte pred spaním,počas cvičenia, dlhých ciest. Imaginaria.sk vám pravidelne bude dávať recenzie na ľahko dostupné audioknihy, ktoré stoja za to, aby ožili vďaka hlasom a hudbe.

Novinky do ucha

Najlepšie novinky

1
2
3
Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Follow us

Proactively formulate resource-leveling imperatives through alternative process improvements.