Dievča zo 6E miluje sex a vraždy. Skúsite s ňou stráviť večer?

Susedia sa už dlho pýtajú, kto je to záhadné dievča zo 6E? Nevychádza z domu ani pri požiarnom poplachu. Zásielky jej doručujú len pred vchod. Spoza dverí občas počuť mužské hlasy a náruživé vzdychy, lenže všetci by boli schopní odprisahať, že dnu nikto nevošiel!

To ešte nikto netuší, že dievča zo 6E sa už tri roky nedotklo žiadneho muža. Byt premenilo na vlastné väzenie. A tie ošúchané dvere? Sú jedinou bariérou medzi vonkajším svetom a jej chorobnou túžbou zabíjať.

„Čo od tejto knihy čakať? Kriminálku, thriller, sex?“

Dievča zo 6E je provokatívna, vzrušujúca a veľmi netradičná kniha. Už len samotný obal vás láka dozvedieť sa, kto je tá žena vystupujúca z tieňa? Čo od tejto knihy čakať? Kriminálku, thriller, sex? Ani ja som nevedela. Čoskoro som zistila, že ak je to hocičo, dostanete to. Dievča zo 6E vždy dáva svojim klientom, po čom zatúžia…

Autorka si vybrala netradičnú tému kybersexu. Predávanie sexu cez webkameru je dnes už známy fenomén, síce len málo kníh, článkov sa venuje tejto tematike. Román však nie je o opisovaní chúlostivých scén, aj keď aj tie sú neoddeliteľnou časťou príbehu. Nie.

„Dievča zo 6E túži zabíjať, počuť krik, vidieť krv…“

Dievča zo 6E rozpráva napínavý príbeh chorého dievčaťa, ktoré svojou prácou našlo vykúpenie. Deana trpí zvláštnou úchylkou, ktorá ju neustále núti myslieť na smrť. Túži zabíjať, počuť krik, vidieť krv. Nepotrebuje pomoc, aby vedela, že jej myšlienky sú nemorálne. A tak sa rozhodla utiahnuť za zavreté dvere, ktoré nikdy nemieni otvoriť.

„Nemá potrebu nič naťahovať, zveličovať ani preháňať.“

Popri tom odhaľuje život svojich klientov. Normálnych mužov, ktorý zatúžili uniknúť rutine a nepodvádzať, no i život samotárov, sukničkárov a úchylákov.  Všetko do chvíle, kým nezačne porušovať vlastné pravidlá…

Ak si hovoríte: „Ďalšia erotická literatúra, nič pre mňa,“ poviem vám toto. Kniha je veľmi príjemná a autentická. Nemá potrebu nič naťahovať, zveličovať ani preháňať. Väčšina sexuálnych scén sa pomaly vytráca a druhá polovica je čisto akčná.

„Mám rada zvuk jačania – skutočného jačania, nie úbohej náhrady, ktorú sa snaží predostrieť väčšina filmov ako zvuk teroru.“

Kým som sa nedostala k Dievčaťu zo 6E, nikdy som žiadnu erotickú literatúru nečítala, ale postavy sú ľudské a prirodzené. Deanu si rýchlo obľúbite. Vlastne,budete radi, že jej v malom byte robíte spoločnosť.

„Kým bola než začala s kybersexom? Prečítajte si!“

Deana je sebavedomá, múdra žena. Neľutuje sa. Žije podľa svojich možností. Nehambí sa za svoje telo a svojich klientov nesúdi. Vlastne by mohla byť vzorom pre mnohé ženy…

Kniha sa odohráva z pohľadu viacerých postáv, takže čitateľ nebude trpieť stereotypom. V retrospektívach sa dozviete viac aj o Deane. Kým bola než začala s kybersexom? Prečítajte si, pretože odhalenia sú šokujúce! Prinajmenšom, ja môžem prehlásiť, že toto dielo je úplne iné ako všetko, čo som doteraz čítala.

Nindža reklamy. Odhaľ ich!

Prispejte na rozvoj Imaginaria.sk a povoľte reklamy. Snažíme sa vytvoriť príjemné a nenásilné prostredie, ktoré by zároveň mohlo priniesť prostriedky na postupné vylepšovanie a pokrytie nákladov na vedenia stránky. Ďakujeme vám! 🙂

Pomohla ti Imaginaria?

Pomôž s ostatnými šíriť kvalitný obsah! Aj vďaka tebe sa Imaginaria.sk môže stať miesto, kde to žije. Pridaj sa k fanúšikom našej FB stránky, zdieľaj, komentuj a zabávaj sa. Teším sa na vás pri ďalšom článku!

Podobné knihy

O ktorých žena hovoriť nesmie? Desať textov, ktoré oslobodzujú problémy od ich sentimentálnosti. Máte problémy s mamou? Nechcete deti? Kniha na zamyslenie o postojoch nášho storočia. Ak chcete skúsiť pozrieť sa na veci trochu inak, môžete to skúsiť práve s touto knihou!

Recenzia sa pripravuje

Gejša si svoj život nevybrala, ale našla čaro, ktoré jej toto povolanie prinieslo. Životný príbeh dievčatka, ktoré sa stáva ženou. Kniha o japonskej kultúre aj o výcviku týchto tajomných žien, no hlavne o bolestných otázkach, ktoré s tým prichádzajú. Zaslúži si gejša cítiť lásku? Uvidíme!

Recenzia sa pripravuje

Je divné odporúčať modernú poéziu k takejto knihe? Možno. Prečo to teda robím? Pretože Rupi Kaur vie presne, aké je to byť ženou, čo nám prináša radosť, smútok i hanbu. Momenty, keď neznášame svoje telo. Chvíle, kedy sme radi, že sme, aké sme. Je to poézia, v ktorej sa každá žena nájde a zamiluje.

Recenzia sa pripravuje 

Pozitíva

  • scény nie sú prehnané
  • sexuálne scény nie sú tie najdôležitejšie
  • sympatická hlavná hrdinka

Negatíva

  • koniec mi prišiel mierne neuveriteľný, ale stále bol dobrý

Komu sa bude páčiť?

Knihu odporúčam všetkým, čo nemajú problém so sexuálnymi tematikami na pozadí. Vydržia sa pozerať pravde do očí, že medzi nami sú ľudia, ktorí majú rôzne fetiše, no tie z nich nerobia ni dobrých ani zlých ľudí. Zlo si volíme sami a áno, sú aj takí, čo sú schopní ublížiť malým deťom... Kniha nie je drsná, takže slabšie povahy, pokojne do toho!
8.3

Skvelé

Príbeh (originalita, zábavnosť/hĺbka) - 10
Autorov štýl - 9
Hlavná postava - 8
Zvládnuteľné pre psychiku - 10
Dej (logický sled, plynulosť, dynamickosť) - 7
Vedľajšie postavy - 6

Napíšte komentár

Emailová adresa nebude nikde zverejnená. Okná označené * je povinné vyplniť.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password